30 ARALIK 2006: Murat Berzeg'e Yapılan Saldırı Kınandı.

Faşist Rus Devleti’nin seri katillerinin yeni hedefi “Adige Cumhuriyeti”nin ve bölgedeki tüm Adigelerin tek sivil örgütü olan “Çerkes Kongresi”  lideri Murat Berzeg oldu.

Seri katiller, Sayın Berzeg’i ve ailesini öldürmekle tehdit ettiler.

Samsun BKD olarak öncelikle Sayın Murat Berzeg’e, değerli ailesine ve “Çerkes Kongresi”ne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve Rus Faşizmine karşı yapılabilecek demokratik her türlü tepkiye ve karşı mücadeleye hazır olduğumuzu belirtiyoruz.

Faşist Rus Devleti’nin resmi seri katillerinin hedeflerini belirlerken çocuk, kadın ve yaşlı farkı gözetmeyen küstah tavırları hiç de şaşırtıcı değildir. Onları biz üçyüzyıldır tanıyoruz.

Gunip’de, Ahulgoh’da, Vedeno’da, Ahçip’de, Hodz’da, Kabaada’da ve adını burada saymakla bitiremeyeceğimiz yüzlerce Kafkas yerleşim yerinde yaptıkları katliamları unutmadık.

Daha dün, Çeçenya’da 42 bini çocuk 250.000 kişiyi katleden,  Beslan’da yüzlerce çocuğun üzerine tanklarla, yangın bombalarıyla saldıran, Nalçik’te bir avuç idealist genci provakatif bir eylemle katleden de aynı zihniyet ve aynı profesyonel seri katillerdi.

Ayrımsız insan katletmek, sürmek, yıkmak, yakmak, yok etmek, Rusya liderliğinin ve profesyonel seri katillerinin üçyüzyıllık geleneği.

Son dönem seri katillerin büyük bir maharetle dedelerini aratmayacak vahşilikleri tekrarlamaları, genetik kodlarının mirası bir ilkel içgüdü olmalı… 

Kendilerini “Rusya’nın Vatanseverleri” olarak tanıtan sefil faşist güruh ve üç maymunu oynayan tüm işbirlikçiler şunu iyi bilmelidir ki Kafkasya yalnız değildir.

“Rusya’nın Vatanseverleri” var ise “Kafkasya’nın” da “Vatanseverleri” vardır.

Yaşasın Kafkas Halklarının Kardeşliği ve Birliği

Yaşasın Bağımsız Birleşik Kafkasya Mücadelemiz 

 

Samsun Birleşik Kafkasya Derneği

 

SEYİR DEFTERİMİZ ÇALIŞMA DÖNEMLERİ 2005 - 2008 Çalışma Dönemi 30 ARALIK 2006: Murat Berzeg'e Yapılan Saldırı Kınandı.